Tarım

DOAŞ

 

Tarımsal üretimlerimize başlamamızdaki en önemli unsurların başında milli üretim ve gıda güvenliğine verdiğimiz önem gelmektedir. Bugün, başarılarını yurt dışındaki projelere de taşıyan firmamız, hem yurt içi, hem de yurt dışındaki yeni projelerde tercih edilmeye ve yeni başarılara imza atmaya devam etmektedir.

Website

ANATOM

 

Anadolu Tohum Merkezi Anatom Biyoteknoloji, tropikal iklime sahip bölgelerde meyve üretimi için AR-GE ve adaptasyon çalışmaları yapmaktadır. Meyvecilik sektörünün ülkemizde hızlı bir şekilde büyümesi için; sağlıklı, verimli, dayanıklı ve iklimsel adaptasyonu sağlanmış olan tür ve çeşitlerde fidanlar yetiştiriyoruz. Üretim yaparken kullandığımız materyalleri klonlama tekniği ile doku kültürü laboratuvarımızda, hastalıklara ve çevre şartlarına dirençli şekilde üretip kullanıyoruz.

Website

BİMUZ

 

Manavgat Çakış Mahallesinde faaliyetlerini yürüten Bimuz Üretim, Paketleme ve Sarartma entegre tesisleri, başta muz olmak üzere tropik meyveler üretmek ve dünya standartlarında işleyerek piyasaya arz etmek amacı ile kurulan bir Öncel Group markasıdır. 500 dekar arazi üzerinde üretim yapan Bimuz, yaklaşık olarak 280 dekar muz ve 220 dekar diğer tropik meyvelerin üretimini yapmaktadır.

Website

TROPİK SEPETİ

 

Tarımsal faaliyetlerimize 2017 yılında tropik meyve üreticiliğiyle başladık. Kısa süre zarfında yaklaşık 600.000 m2 arazi üzerine % 70 örtü altı, % 30 açık olarak tropik meyve bahçelerinin kurulum ve ekim işlemlerini tam profesyonel olarak tamamladık. Tarımsal üretimlerimize başlamamızdaki en önemli unsurların başında milli üretim ve gıda güvenliğine verdiğimiz önem gelmektedir. Bu bağlamda doğal üretim süreci, tazelik, özel tatlar, insan sağlığı, müşteri memnuniyeti ve sürdürülebilirlik gibi konularda asla taviz vermemekteyiz. Firmamız faaliyet gösterdiği alanlarda uzman kadrolar yetiştirmeyi, inovasyon ve Ar-Ge konularında fark yaratarak ülkemiz adına örnek bir firma olmayı ilke edinmiştir.

Website

İklimlendirme

ÖNCEL KLİMA

 

1999 yılında kurulan Öncel Klima faaliyet alanı ısıtma, soğutma ve havalandırma konularında satış ve servis hizmetlerini kapsamaktadır. Kurulduğu yıldan itibaren Mitsubishi Electric Klima Sistemlerinin yetkili satış bayi ve servisi olarak sektörde hızla ilerlemiştir. Yetkili bayiler arasında her yıl cirosal sıralamada ilk üç bayi arasında yer almıştır. İş ortakları ve müşterileri tarafından sayısız teşekkür ve ödüllere sahip olan Öncel Klima, kazancının büyük bir bölümünü yeni yatırımlara ve personel gelişimine harcamaktadır. Firmamız, alanlarında uzman, profesyonel ve deneyimli bir ekibe sahiptir.

Website

Mekanik & Mühendislik

AREA TEKNOLOJİ

 

2012 yılında AREA Technology Mekanik Mühendislik markası ile yeni bir anlayış ile sektörde yerini almıştır. Mekanik projelendirme, taahhüt, kurulum, montaj, teknik ve mühendisliksel alanlarda hizmet veren Area Teknoloji®, arkasında Türkiye'nin mekanik alanında öncü firması Baymak'ı bulundurmaktadır. Kalite ve güven noktasında bir temsil kabul edilen firmamız projelere can vermekte ve geliştirmek için çalışmaktadır.

Website